FANDOM


UZUMAKI

                   KUSHINA

Uzumaki Kushina (うずまきクシナ), rudovlasá kunoichi, byla kunoichi ze Země Vodních vírů a matka Uzumakiho Naruta.


Když byla mladá, tak byla velmi upovídaná. Když vyrostla do krásné mladé ženy, tak byla i schopný ninja. Její osobnost zdědil její syn Naruto. V určitý okamžik v minulosti se setkala s Namikazem Minatem, Čtvrtým Hokagem a čekala s ním dítě. Když Jiraiya navštívil pár během těhotenství, tak dal Minatovi přečíst jednu svou semi-boigrafickou knihu, který byla o Jiraiyově vlastním životě. Hlavní postava v knize byla známá pro své odhodlání a statečnost. Z tohoto důvodu požádal Minato Jiraiyu, jestli by vadilo, kdyby pojmenoval svého syna Naruto podle postavy z knihy. Kushina to také schválila. Jiraiya byl v rozpacích a poctěn. Minato přišel o život krátce po Narutově narození. Současný stav Kushiny není znám, ale je pravděpodobné, že během nebo po porodu zemřela.

Překlad a význam jména Uzumaki znamená "spirála" a Kushina je normální jméno.

Zajímavosti Kushina se narodil 10. července. Její krevní skupina je AB. Měřila 165 cm a vážila 47 kg.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Also on FANDOM

Random Wiki